Hlavicka
Hlavica Hlavicka
Hlavicka Telo1
  PRODUKTY
     
  Šipka DIESELOVÉ
Série R 1.0-1.8T
Série R 2.0-2.5T
Série R 3.0-3.5T
Série R 4.0-5.0T
Série R 5.0-7.0T
Série R 8.0-10T
Série R 14.0-16.0T
 
  Šipka PLYNOVÉ
Série R Benzín 1.0-1.8T
Série R Benzín 2.0-2.5T
Série R Benzín 3.0-3.5T
Série R LPG 1.0-1.8T
Série R LPG 2.0-2.5T
Série R LPG 3.0-3.5T
Série R LPG 4.0-5.0T
     
  Šipka ELEKTRICKÉ
Série J 3-W 1.3-2.0T
Série J 4-W 1.0-3.5T
Série J 4-W 4.0-5.0T

     
   
    Trans
trans

O FIRMĚ

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás touto cestou seznámili se základní nabídkou námi poskytovaných služeb na území České a Slovenské republiky.

Naše firma se zabývá prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných a paletovacích vozíků Komatsu, HC forklift®, terénních vozíků Desta, Mast a další techniky již od svého vzniku v roce 1997. Původní firma byla založena jako servisní organizace, tenkrát ještě především pro značky Desta a Balkancar, které byly v té době nejrozšířenější jak v České, tak Slovenské republice. Postupem času si požadavky zákazníků vynutily rozšíření nabídky o kvalitnější produkty, a to především díky přítomnosti těžkého průmyslu v sídle původní firmy.

Tyto stupňující se nároky na kvalitu produktů a rychlost servisních zásahů vedly ke spolupráci s dovozcem manipulační techniky Komatsu, která je známa především díky své spolehlivosti v těch nejtěžších provozech. Tato spolupráce pokračovala až do konce roku 2006. Jako nejlepší z dealerů této techniky s výborným servisním zázemím, jsme se stali v roce 2007 přímým dovozcem manipulační techniky Komatsu pro celou ČR a SR. Zároveň pro tyto účely zakládáme firmu v Praze, která využívá veškerého potencionálu a zkušeností firmy původní. 

     

Zajišťujeme servis a pronájem VZV (až do nosnosti 10t !!!) po celém území České a Slovenské republiky. Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis manipulační techniky Komatsu a HC forklift® mobilními dílnami s dobou příjezdu do 24 hodin od nahlášení požadavku. Generální opravy a větší servisní činnosti, které se nedají realizovat u zákazníka pak firma provádí dílensky. Vzhledem k historii naší firmy Vám můžeme nabídnout servis i jiných značek manipulační techniky, protože naši dodavatelé náhradních dílů pocházejí z celé Evropy.

V současné době využívají našich služeb majitelé manipulační techniky Komatsu, Desta, Balkancar, Caterpillar, Hyundai, Yale, Combilift, Helli, Jungheinrich, Hyster, Linde, HC forklift® a další. Při sepsání servisní smlouvy lze dohodnout individuální podmínky servisu, přímo šité na míru zákazníkovi. 

Veškeré možnosti dodávek, pronájmů, oprav a dalších požadavků můžete probrat s našimi obchodními poradci, kteří Vás rádi navštíví a najdou s Vámi společné řešení Vašich požadavků.

 

 

Hlavní oblastPředstavení projektuNabídka domůFotogalerieFotogalerie
Kontaktní informace